Wycieczka zwiedzania Hurghada z Marsa alam


Wycieczka zwiedzania Hurghada z Marsa alam Egipt

Hurghada - jest jednym z najpopularniejszych kurortów turystycznych w kraju. Składa się z trzech integralnych części - centrum Dahar - starożytna Hurghada słynąca z bazaru, na którym warto kupić Egipskie pamiątki, wyroby ze złota, srebra oraz przyprawy., Nowe miasto (Sakalla) Sakkala - uważana za serce miasta. Sakalla rozciąga sie wzdłuż ulicy Sheraton Road i cieszy się sporą ilością restauracji, hoteli, kawiarni, sklepów, bazarów oraz plaż, które oferują mnóstwo kursów nurkowania. Hotelową Village Road - dzielnica, w skład której wchodzą najważniejsze ośrodki turystyczne, takie , Albatros Hotel Group, Sun Rise Hotel Group. Im bliżej centrum tym, wyraźniej odczuwalne są tradycje egipskie, oraz można kupić oryginalne pamiątki. Nowe miasto i jego obrzeża tętnią życiem całą noc, jest to część rozrywkowa. Hurghada  to miasto położone nad brzegiem Morza Czerwonego. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Hurghada słynie ze wspaniałych ośrodków nurkowania, które organizują podwodne wyprawy po fantastycznym świecie Morza Czerwonego. Hurghada jest również doskonałym miejscem wypadowym do poznawania cudów starożytności.

Hurghada jest bardzo urokliwym kurortem usytuowanym nad Morzem Czerwonym. Unikalne bogactwo morza czyli zdumiewające rafy koralowe, flora i fauna oraz świecące przez ponad 300 dni w roku słońce stały się wizytówką Hurghady. Sezon turystyczny trwający przez cały rok oraz korzystne temperatury powietrza i wód, których temperatura wynosi ok. 21°C–24°C zimą oraz 26°C – 30°C latem, przyciągają niezliczone ilości turystów z całego świata! Oto kompleksowy przewodnik dla wszystkich chcących poznać Hurghadę, która na przestrzeni 45 lat przeobraziła się z wioski rybackiej w jedno z najpopularniejszych miejscowości Afryki Północnej!!

Program Wycieczka zwiedzania Hurghada z Marsa alam Egipt

Wyjazd z hotelu z Marsa Alam ok. 9.00 rano, przejazd do Hurghady ok. 3,5 godziny, Zwiedzanie zaczynamy od dzielnicy Sakkala, po drodze zatrzymujemy się przy Sheraton Street i restauracji Felfela - możliwość zrobienia panoramicznych zdjęć ,następnie spacer po deptaku w Nowej Marinie, zwiedzanie największego w Hurghadzie meczetu - wejście do środka, Obiad w trakcie , obiad bedzie w Egipskie Restauracjiprzejazd do dzielnicy Dahar - zatrzymujemy się przy kościele koptyjskim , możliwość wejścia do miejscowego akwarium, następnie przejście przez souk - egipski targ z warzywami i owocami, na koniec wycieczki zakupy wedle waszych potrzeb - papirusy, perfumy, suweniry, powrót do hotelu ok. 18.30 . Zwiedzanie odbywa się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Cena zależy od ilości uczestników , Prosze o Kontakt z Nazwa Hotelu i ilosc osob chetnych i potwierdzamy Cena

Cena zależy od ilości uczestników , Prosze o Kontakt z Nazwa Hotelu i ilosc osob chetnych i potwierdzamy Cena


9 Godzin
9:00
18:00