:

3MTour jest polskojęzycznym biurem, oferującym niezapomniane i fascynujące wycieczki fakultatywne po Egipcie.

Oferujemy nasze usługi tylko dla Polaków

Jesteśmy grupą młodych i energicznych ludzi, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie zawodowe. Nasi licencjonowani i biegle mówiący w języku polskim przewodnicy, pracowali m.in. jako piloci wycieczek, rezydenci i organizatorzy z największymi polskimi biurami.

Posiadamy szeroką wiedzę nie tylko z Egiptu, ale także z Jordanii i Jerozolimy, co pozwala nam w pełni zrozumieć rynek turystyczny i potrzeby naszych turystów.

Dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze doświadczenie oraz wiedzę do stworzenia biura, które zarazi Państwa miłością do tego magicznego kraju i pozwoli na odkrycie prawdziwych smaków podróżowania! W trosce i dbałość o naszych turystów zapewniamy całodobową obsługę klienta.

Pokażemy Państwu Egipt naszymi oczami!

Chcemy stworzyć Państwu doskonałą okazję do odkrywania nowych miejsc oraz poznawania kultury i tradycji Egiptu w sposób innowacyjny, odbiegający od tradycyjnej turystyki.

Oferujemy wycieczki szyte na miarę, czyli dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Oznacza to, że jesteśmy elastyczni, dzięki czemu nasi klienci sami mogą zaplanować swoją wycieczkę oraz to, co chcą zobaczyć.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych wycieczek w najbardziej znane miejsca i nie tylko. Mając na uwadze zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów, nasze wycieczki przygotowane są bardzo starannie, a przewodnicy są do Państwa dyspozycji podczas trwania całej wycieczki!

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty, licencje i pozwolenia od Ministerstwa Turystyki zezwalające nam na tego typu działalność

Wszystkie wycieczki odbywają się dzięki zezwoleniu Egipskiej Policji Turystycznej. W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług, komfortu oraz bezpieczeństwa, za atrakcyjną cenę podpisaliśmy umowy z najlepszymi firmami transportowymi.

Do dyspozycji Państwa mamy wysokiej klasy:

  • Jachty
  • Statki
  • Łodzie podwodne
  • Jeepy
  • Quady
  • Autokary

WAŻNE
Wykupując wycieczkę w 3MTOURS.PL jesteście Państwo ubezpieczeni dwa razy

Pierwsze, polskie ubezpieczenie obejmuje cały pobyt w Egipcie, w każdym miejscu i na każdej wycieczce. To wszystko opisane jest w załączniku o ubezpieczeniu (dołączone do dokumentów podczas wykupowania wakacji w biurze podróży w Polsce).

Drugie ubezpieczenie oferujemy Państwu my. Będąc z nami, to my odpowiadamy za Państwa bezpieczeństwo i zdrowie w razie potrzeby oferujemy Państwu naszą pomoc.

Na każdą wycieczkę odbieramy Państwa z hotelu, a po jej zakończeniu odwozimy do hotelu. Turyści z: Makadi Bay, Safaga i El Gouna – za niektóre wycieczki dodatkowa opłata 5$ od osoby (za transport).

Dodatkowo przed każdą wycieczką do Policji Turystycznej dostarczany jest raport o szczegółach wycieczki na podstawie którego każdorazowo biura otrzymują przepustki na poszczególne wycieczki odbywające się na terenie Egiptu.

Działamy bez pośredników i prowizji, dlatego oferujemy Państwu wycieczki za atrakcyjną cenę. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Jako Polskie biuro przyjmujemy każdą formę płatności, również w złotówkach (PLN).

Jesteśmy firmą legalną. Posiadamy wszelkie pozwolenia na prowadzenie naszej działalności – zgodnie z wymogami Ministerstwa Turystyki w Egipcie. Wszystkie te dokumenty są dla Państwa dostępne w naszym biurze.

Zapraszamy wszystkich do odkrywania Egiptu z 3MTOURS. Pokażemy Wam Egipt naszymi oczami!
Z pozdrowieniami
Zespół 3MTours

wycieczki


zadowolonych klientów


Attractions


Resorts