$22.00
DomDelfinow

Dom Delfinów Hurghada

Masz szansę zobaczyć te fascynujące i niezwykle inteligentne zwierzęta. Zabawy w wodzie z mieszkańcami Dolphin House są jak najbardziej wskazane!

Zobacz więcej
$30.00
NurkowanieWHurghadzie

Nurkowanie w Hurghadzie

Dziele sie na roznych rodzaj tak jak Nurkowanie intro dla Amatorów - Kursy Nurkowania PADI ( Open water Diver - Advanced Open water Diver - PADI Rescue ? Dive Master ) Oprócz tego oferujemy nurkowanie Safari Dive .

Zobacz więcej
$25.00
Wyspa Utopia Hurghada

Wyspa Utopia Hurghada

Jedna z najbardziej znanych wysp na morzu czerwonego, przepiękna wyspa z naturalną rafą koralową. Jest idealne miejsce, żeby pływać i zarazem snurkować.

Zobacz więcej
$40.00
wycieczkadoSharmElNaga

Wycieczka do Sharm El Naga z Hurghady

Snorkeling w krystalicznie czystych wodach Sharm El Naga, plac zabaw dla morskiego życia we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach. Najlepsza okazja do spędzenia całego dnia na szaleństwach w Morzu Czerwonym!!

Zobacz więcej
$45.00
WycieczkaWielkanoc

Wycieczka Wielkanoc Hurghada

Wycieczka ta jest spełnieniem marzeń ludzi, którzy uwielbiają piękno natury oraz romantyczna aurę. Dzięki niej zapomnicie o otaczającym Was świecie oraz spędzicie niesamowity dzień, który na długi, długi czas pozostanie w Waszych głowach.

Zobacz więcej
$40.00
lodzPodwodnaSindbad

Łódź podwodna Sindbad Hurghada

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia raf koralowych i kolorowych rybek przez łódź podwodną . Łódź ta schodzi na głębokość 20 metrów, dzięki czemu można obejrzeć podwodne życie na dużej głębokości

Zobacz więcej
$50.00
LodzZeSzklanymDnem

Abu Dabbab

Abu Dabbab - Zatoka Żółwi wycieczka na cały dzień z Hurghady do Marsa Alam. Nurkowanie na wspaniałej plaży przy zatoce Żółwi w Marsa Alam. Miejscowość ta jest położona około 270 km na południe od Hurghady.

Zobacz więcej
$32.00
LodzZeSzklanymDnem

Wyspa Orange

Częścią plaży wyspy Giftun jest wyspa Orange. Została zagospodarowana przez firmę Orange Bay. Na plaży znajdują się parasole, maty, pufy, toalety i bar.

Zobacz więcej