DomDelfinow

Dom Delfinów Hurghada

Masz szansę zobaczyć te fascynujące i niezwykle inteligentne zwierzęta. Zabawy w wodzie z mieszkańcami Dolphin House są jak najbardziej wskazane!

Zobacz więcej
NurkowanieWHurghadzie

Nurkowanie w Hurghadzie

Dziele sie na roznych rodzaj tak jak Nurkowanie intro dla Amatorów - Kursy Nurkowania PADI ( Open water Diver - Advanced Open water Diver - PADI Rescue ? Dive Master ) Oprócz tego oferujemy nurkowanie Safari Dive .

Zobacz więcej
Wyspa Utopia Hurghada

Wyspa Utopia Hurghada

Jedna z najbardziej znanych wysp na morzu czerwonego, przepiękna wyspa z naturalną rafą koralową. Jest idealne miejsce, żeby pływać i zarazem snurkować.

Zobacz więcej
wycieczkadoSharmElNaga

Wycieczka do Sharm El Naga z Hurghady

Snorkeling w krystalicznie czystych wodach Sharm El Naga, plac zabaw dla morskiego życia we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach. Najlepsza okazja do spędzenia całego dnia na szaleństwach w Morzu Czerwonym!!

Zobacz więcej
WycieczkaWielkanoc

Wycieczka Wielkanoc Hurghada

Wycieczka ta jest spełnieniem marzeń ludzi, którzy uwielbiają piękno natury oraz romantyczna aurę. Dzięki niej zapomnicie o otaczającym Was świecie oraz spędzicie niesamowity dzień, który na długi, długi czas pozostanie w Waszych głowach.

Zobacz więcej
lodzPodwodnaSindbad

Łódź podwodna Sindbad Hurghada

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia raf koralowych i kolorowych rybek przez łódź podwodną . Łódź ta schodzi na głębokość 20 metrów, dzięki czemu można obejrzeć podwodne życie na dużej głębokości

Zobacz więcej
LodzZeSzklanymDnem

Abu Dabbab

Abu Dabbab - Zatoka Żółwi wycieczka na cały dzień z Hurghady do Marsa Alam. Nurkowanie na wspaniałej plaży przy zatoce Żółwi w Marsa Alam. Miejscowość ta jest położona około 270 km na południe od Hurghady.

Zobacz więcej
LodzZeSzklanymDnem

Wyspa Orange

Częścią plaży wyspy Giftun jest wyspa Orange. Została zagospodarowana przez firmę Orange Bay. Na plaży znajdują się parasole, maty, pufy, toalety i bar.

Zobacz więcej