WYSPA GIFTUN – WYSPA PARADISE


Jeśli spędzasz wakacje w Hurghadzie koniecznie musisz wybrać się w rejs na wyspę Giftun! Gwarantujemy niezapomniane widoki, lazurową wodę i piękną plażę.

Wyspa Giftun - Warta Zobaczenia: Wyspa Giftun Hurghada - Wyspa Mahmya Egipt - Wyspa Paradise (Paradise Island ) Oraz Wyspa Orange wszystkie te wyspy to jedna Wyspa Giftun za to z oddzielnymi plażami, na których znajdziemy złotawobiały piasek I krystalicznie czystą wodę, istny raj na ziemi.

Niesamowite przeżycie!

Nie ma znaczenia na jaką wyspę wybierasz się czy to będzie Wyspa Mahmaya, Wyspa Paradise, czy Wyspa Pomarańczowa dookoła znajdziesz dużo różnokolorowych rybek a same rafy koralowe są rewelacyjne!

Przecudowne miejsca jakimi są wyspy Giftun czy Paradise są jak z pocztówki, nie ma odpowiednich słów, aby opisać piękno tych wysp, ich lazur wody, biały piasek. Genialne miejsca na odpoczynek, gdzie można nurkować czy też odpocząć w bajecznie błękitnej wodzie.

Wyspa Giftun w Egipcie - jest pierwszym rezerwatem przyrody na Morzu Czerwonym i jest jednym z najważniejszych siedlisk mew, gdzie zamieszkuje około 50% mew na świecie. Dodatkowo Wyspę Giftun zamieszkują spore ilości ptaków i gadów.

Plaża na wyspie Giftun, znana także jako Paradise Island , to rzecz obowiązkowa do odwiedzenia podczas pobytu w Hurghadzie.

Wyspy Morza Czerwonego można podzielić na: wyspy peryferyjne mające atrybuty wysp tworzących dno oceanu na dużych głębokościach.

Drugi typ wysp posiada przybrzeżne wyspy, które znajdują się w pobliżu zachodniego wybrzeża, takie jak wyspy Safaga Wyspa Utopia.

Na wyspie warto zafundować sobie odrobinę luksusu. Turyści mogą leniuchować pod jednym z palmowych parasoli rozstawionych wzdłuż wybrzeża, zapewniając sobie niesamowite widoki.

Wyspa ta charakteryzuje się przepięknymi rafami koralowymi.

To właśnie dla nich większość miłośników Nurkowania wybiera wyspę Giftun jako cel podróży. Na wyspę codzienne odbywają się wycieczki z Hurghady.

Wycieczka na wyspę Giftun zaczyna się w godzinach przedpołudniowych. Wycieczki na Wyspę Paradise , organizowane są wraz ze snurkowaniem / nurkowaniem na pobliskich rafach na otwartym morzu. Choć raz w życiu warto zobaczyć tak niezapomniane widoki przebywając na jednej z rajskich plaż.

W czasie rejsu statkiem na wyspę statek dwukrotnie cumuje przy rafach, pozwalając w ten sposób turystom na przyjrzenie się z bliska pięknu podwodnego świata Morza Czerwonego.

Wyspa Giftun oferuje 14 dostępnych miejsc do nurkowania/snurkowania po Afrykańskiej stronie Egiptu. Zabierzemy Państwa w dwa najpiękniejsze miejsca, cieszące się zapierającym dech w piersiach widokami.

Mamy na względzie Państwa komfort w związku z czym w trakcie rejsu zapewniamy polskojęzycznego opiekuna oraz lokalnego polskiego przewodnika.

Czym różni się: Wyspa Giftun Hurghada - Wyspa Mahmaya Egipt - Wyspa Paradise Hurghada (Paradise Island) i Wyspa Orange ?

Wszystkie te wyspy łączą w sobie szaleństwa na Morzu Czerwonym, poznawanie świata podwodnego dzięki rafom koralowym oraz rybom wszelakiej maści, jednakże każda z wysp różni się czymś szczególnym od drugiej.

Cena pomiędzy prywatną plażą a każdą wycieczką fakultatywną od Wyspy Giftun do Państwa dyspozycji różni się, jednakże polecamy oryginalną Wyspę Giftun, która oferuje lazurową wodę, a także kolorowe rybki wśród głębin Morza Czerwonego.

1. Wyspa Giftun Hurghada:

Na Wyspie znajduje się cudowna plaża taka jak na Wyspie Mahmaya czy Paradise. Rejs statkiem, następnie obiad na statku, w trakcie rejsu 2 przystanki na otwartym morzu do snurkowania/nurkowania wśród raf koralowych. Następnie spędzimy półtorej godziny nad przepięknym lazurem wody, białym piasku relaksując i opalając się.

Ceny Wycieczki na Wyspę Giftun z Hurghady i terminy :

Cena Snorklingu : 23$ Dzieci Do 5-ciu Gratis! Do 12-stu 12$ Cena Nurkowania : 33$

Termin: codziennie Wyjazd : 8:30 Powrót : 17:00

PROGRAM WYCIECZKI NA WYSPĘ GIFTUN Z HURGHADY:

Jeśli spędzasz wakacje w Hurghadzie koniecznie musisz wybrać się w rejs na Wyspę Giftun! Gwarantujemy niezapomniane widoki, lazurową wodę i piękną plażę. Podczas podróży na wyspę można spotkać delfiny, wiele różnych ryb, magiczne rafy koralowe, a ponadto mnóstwo ciepła i słońca!!

1. Po dotarciu na miejsce dostajemy sprzęt do snurkowania (rurka, maska, płetwy) lub sprzęt do nurkowania.

2. Nurkować/ snurkować będziemy w 2 miejscach. Wybierzemy miejsca z najpiękniejszymi rafami koralowymi oraz największą ilością ryb.

3. Następnie zjemy obiad podany w formie szwedzkiego stołu.

4. Po obiedzie przesiadamy się na małą łódź i płyniemy na wyspę Giftun oraz speędzamy półtorej godziny na Wyspie Giftun.

5. Wyspa nazywana jest także Paradise Island z powodu swoich piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody.

6. Powrót do hotelu.

Cena zawiera: wszystko w cenie (sprzęt do snurkowania / nurkowanie/ obiad/ napoje / transport z hotelu do portu i z portu do hotelu / rejs statkiem )

Cena nie zawiera: zdjęć które będą robione podczas wycieczki przez fotografa

Zachęcamy do przeżycia podwodnej przygody

• Nie musisz mieć uprawnień do nurkowania ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego pod powierzchnią wody;

• Nasz Instruktor zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Posiadamy profesjonalny i sprawdzony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoli nas jak zachowywać się pod wodą.

• 2 razy zejście pod wodę z butlą (po 20 min) na głębokości od 5 do 7 metrów

Z przyjemnością zabierzemy Was na rejs komfortową łodzią w ciekawe, pełne uroków miejsca przygotowane specjalnie do nurkowania w Hurghadzie na Wyspie Giftun.

Pokażemy Wam niewiarygodny świat podwodny, Nurkowanie w Hurghadzie pozwoli odkryć Państwu jak żyją rybki nemo, oktobus, meduza, żółwie, delfiny, mureny i wiele innych równie ciekawych ryb.

Uwaga: kiedy nurkujemy to nie spędzamy wolnego czasu na Wyspie Giftun, za to spędzamy całą wycieczkę na statku i nurkujemy wśród raf które znajdują się blisko Wyspy Giftun.

Odkryj z nami najpiękniejsze rafy koralowe i tajemnicze zatopione wraki statków oraz wszystko to, co w swoim bogactwie atrakcji turystycznych i przyrodniczych ma do zaoferowania Morze Czerwone. Kurs Nurkowania Open Water Dive ( OWD) albo Advanced Open water Diver ( AOWD ) plus otrzymacie Państwo licencję nurkową Padi.

Proszę zabrać ze sobą: paszport, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat fotograficzny!

• Oferujemy: nowy, duży i elegancki jacht oraz bardzo smaczny obiad wraz z napojami.

Uwaga!!

Pierwsze nurkowanie można rozpocząć minimum 24 godziny po wylądowaniu w Egipcie, ostatnie nurkowanie najpóźniej 24 godziny przed wylotem do Polski.

Poniżej prezentujemy kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają nurkowanie. Dotyczą one osób:

• mających problemy z ciśnieniem,

• chorujących na astmę,

• kobiet w ciąży.

2. Wyspa Paradise (Paradise Island) :

Rejs łodzią na Wyspę Giftun i pobyt na prywatnej plaży na Wyspie Paradise w Hurghadzie (restauracja, toalety, parasole, prywatna plaża)

Program wycieczki na Wyspę Paradise: rejs statkiem na Rajską Wyspę, następnie snurkujemy w jednym lub w dwóch miejscach, w każdym po około 45 minut poprzez cudowne rafy koralowe. Spędzamy około 2.5 godziny na Wyspie Giftun (Wyspa Paradise) obiad zapewniony jest na plaży + parasole .

Cena wycieczki na wyspę Paradise z Hurghady : 30$ od osoby dorosłej , Dzieci Do 5-ciu Gratis! Do 12-stu 15$ , cały program przedstawiony wyżej w cenie (oprócz zdjęć robionych w trakcie wycieczki przez fotografa)

Termin wycieczki na wyspę paradise : Codziennie

3. Wyspa Mahmaya Egipt :

Piękna rajska wyspa z paroma plażami. Mahmaya rajska plaża (restauracja, plaża parasole, toaleta) czas na wyspie: około 4 godziny na Wyspie Giftun ( Mahmaya ) obiad będzie serwowany na plaży (pod parasolami)

Program wycieczki na Wyspę Mahmaya z Hurghady : więcej czasu spędzamy na wyspie, zapewnione będą dodatkowe opcje z parasolami, natomiast na Morzu Czerwonym zatrzymamy się w jednym pięknym miejscu, aby móc oglądać rafy koralowe.

Jeden przystanek będzie trwać około godziny czasu przez najpiękniejsze rafy koralowe.

Cena wycieczki na Wyspę Mahmaya: aby zdobyć atrakcyjną cenę Napisz do nas! Wszystkie atrakcje są zawarte w cenie (oprócz zdjęć robionych w trakcie trwania wycieczki).

Polecamy Wycieczkę do Domu Delfinów z Hurghady to doskonałe miejsce do snurkowania oraz dom dla ogromnej liczby delfinów.

Przy odrobinie szczęścia, będziemy mieć szansę zobaczyć te fascynujące i niezwykle inteligentne zwierzęta. Zabawy w wodzie z mieszkańcami Domu Delfinów są jak najbardziej wskazane!

Zapraszamy również do Wycieczka do Sharm EL Naga z Hurghady : Snorkeling w krystalicznie czystych wodach Sharm El Naga, plac zabaw dla morskiego życia we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach. Najlepsza okazja do spędzenia całego dnia na szaleństwach na Morzu Czerwonym!!

Serdecznie polecamy Wycieczkę na Wyspę Utopia w Safadze : Jedna z najbardziej znanych wysp na Morzu Czerwonym. Przepiękna wyspa z naturalną rafą koralową. Perfekcyjnie miejsce do snurkowania i pływania.

Cena
Wyspa Giftun 23$ 
Wyspa Paradise 30$

Nurkowania : 33$ Snurkowanie 23$

Dzieci Do 5-ciu Gratis! Do 12-stu Polowa cena

Termin

codziennie

Wyjazd

8:30

Powrót

17:00