Wycieczka na Wyspa Giftun Hurghada - Plaża Paradise Island


Wycieczka na Wyspa Giftun Hurghada - Plaża Paradise Island Hurghada

Jeśli spędzasz wakacje w Hurghadzie koniecznie musisz wybrać się w rejs na wyspę Giftun! Gwarantujemy niezapomniane widoki, lazurową wodę i piękną plażę. Podczas podróży na wyspę można spotkać delfiny, wiele różnych ryb, magiczne rafy koralowe, a ponadto mnóstwo ciepła i słońca. Wyspa Giftun Hurghada Plaza Paradise Island na który znajdziemy złotawobiały piasek I krystalicznie czystą wodę, istny raj na ziemi, rowniez znajdziesz dużo różnokolorowych rybek a same rafy koralowe są rewelacyjne! Przecudowne miejsca jakimi są wyspy Giftun czy Paradise są jak z pocztówki, nie ma odpowiednich słów, aby opisać piękno tych wysp, ich lazur wody, biały piasek. Genialne miejsca na odpoczynek, gdzie można Nurkować - Snurkowac czy też odpocząć w bajecznie błękitnej wodzie. Wyspa Giftun jest pierwszym rezerwatem przyrody na Morzu Czerwonym i jest jednym z najważniejszych siedlisk mew, gdzie zamieszkuje około 50% mew na świecie. Dodatkowo Wyspę Giftun zamieszkują spore ilości ptaków i gadów. Plaża na wyspie Giftun, znana także jako Paradise Island

Program wycieczka na Wyspa Giftun Hurghada - Plaża Paradise Island hurghada

Zbiorka w hotelem ok.8.00 rano , jedziemy busikiem do Portu, Plyniemy statkiem ok.9.00 rano , plyniemy ok.45 min potem przesiadamy się na małą łódź i płyniemy na wyspę Giftun oraz spędzamy Ok.2 godz na Wyspie Paradise Island, pozniej dostajemy sprzęt do snurkowania - maska, rurka i płetwy , snurkować będziemy w 2 miejscach. Wybierzemy miejsca z najpiękniejszymi rafami koralowymi oraz największą ilością ryb..Ostatnim Etapem wycieczki jest Sport wodne Banana boat i Quarta czyli fascynująca przejażdżka dmuchanym bananem po Morzu Czerwonym. w trakcie rejs obiad w formie szwedzkiego stołu . Powrót do Hotelu okolo 16:00
Cena zawiera: wszystko w cenie (sprzęt do snurkowania / nurkowanie/ obiad/ napoje / transport z hotelu do portu i z portu do hotelu / rejs statkiem )
Cena nie zawiera: zdjęć które będą robione podczas wycieczki przez fotografa

Zachęcamy do przeżycia podwodnej przygody, Nukowanie w Hurghadzie - Nie musisz mieć uprawnień do nurkowania ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego pod powierzchnią wody , Nasz Instruktor zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Posiadamy profesjonalny i sprawdzony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoli nas jak zachowywać się pod wodą. 2 razy zejście pod wodę z butlą (po 20 min) na głębokości od 5 do 7 metrów, Z przyjemnością zabierzemy Was na rejs komfortową łodzią w ciekawe, pełne uroków miejsca przygotowane specjalnie do nurkowania w Hurghadzie na Wyspie Giftun. Pokażemy Wam niewiarygodny świat podwodny, Nurkowanie w Hurghadzie pozwoli odkryć Państwu jak żyją rybki nemo, oktobus, meduza, żółwie, delfiny, mureny i wiele innych równie ciekawych ryb.
Uwaga: kiedy nurkujemy to nie spędzamy wolnego czasu na Wyspie Giftun, za to spędzamy całą wycieczkę na statku i nurkujemy wśród raf które znajdują się blisko Wyspy Giftun.
Odkryj z nami najpiękniejsze rafy koralowe i tajemnicze zatopione wraki statków oraz wszystko to, co w swoim bogactwie atrakcji turystycznych i przyrodniczych ma do zaoferowania Morze Czerwone. Kurs Nurkowania Open Water Dive ( OWD) albo Advanced Open water Diver ( AOWD ) plus otrzymacie Państwo licencję nurkową Padi.
Proszę zabrać ze sobą: paszport, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat fotograficzny!
Oferujemy: nowy, duży i elegancki jacht oraz bardzo smaczny obiad wraz z napojami.

Cena wycieczki na Wyspa Paradise 25$

cena Nurkowania z butla : 30$ 

Dzieci Do 5-ciu Gratis! Do 12-stu Polowa cena

Termin

codziennie

Wyjazd

8:30

Powrót

16:00