$10.00
ZwiedzaniaMiasta

Zwiedzania Miasta

Hurghada - jest jednym z najpopularniejszych kurortów turystycznych w kraju. Składa się z trzech integralnych części - centrum (Dahar), nowe miasto (Sakalla) i hotelową (Village Road). Im bliżej centrum tym, wyraźniej odczuwalne są tradycje egipskie, oraz można kupić oryginalne pamiątki.

Zobacz więcej
$22.00
WycieczkaDoDelfinarium

Wycieczka do Delfinarium

Jest to jedyne miejsce w Hurghadzie, gdzie delfiny dają dla turystów 45-minutowy program. Poza czterema delfinami są również zaangażowane foki i lwy morskie. Zwierzęta wykonują wiele różnych sztuczek. Delfiny skaczą przez obręcze, malują obrazki, foki bawią się piłeczkami, lew morski udziela lekcji aerobiku.

Zobacz więcej
$30.00
AlfLeilaWaLeila

Alf Leila Wa Leila

Orientalny egipski wieczór folklorystyczny. Program obejmuje taniec brzucha oraz show taneczny z różnych regionów Egiptu, wirujący derwisz oraz tresurę koni.

Zobacz więcej
$40.00
AquaPark

Aqua Park

Ciepłe powitanie czeka na Ciebie i na Twoją rodzinę podczas wizyty w Hurghadzie. Największy, najnowszy i najbardziej ekscytujący Aqua Park jest doskonałą rozrywką familijną.

Zobacz więcej
$30.00
WielkieAkwarium

Wielkie Akwarium - Grand Aquarium

Zapraszamy do największego Akwarium w Hurghadzie. Bardzo polecamy dla osób, które nie potrafią pływać, a także dla dzieci. Grand Aquarium zostało otwarte w 2015 roku, dzięki niemu można zobaczyć prawie wszystkie rodzaje ryb, które żyją w Morzu Czerwonym i nie tylko, żółwie, rekiny oraz Muzeum Wieloryba .

Zobacz więcej
$30.00
Spadochron

Spadochron - Parasoling

Parasoling to najpiękniejszy sposób na przeżycie niezapomnianych wrażeń. Atrakcja ta polega na holowaniu za motorówką, żebyśmy mogli obejrzeć Morze Czerwone i Hurghadę z "lotu ptaka". Napewno przeżyjecie niesamowite wrażenia. Spadochron jest tak skonstruowany żeby zagwarantować bezpieczne latanie z góry i spędzenie najpiękniejszych 10 minut w życiu.

Zobacz więcej
$75.00
FlyBoard

Flyboard Hurghada

Lubisz atrakcje? Lubisz ekstremalne przeżycia? Chcesz zrobić coś wyjątkowego i niesamowitego? W takim razie zapraszamy na FLYBOARD - nowość w Egipcie! Teraz można latać przez flyboard w Hurghadzie i spędzić 30 minut w ciekawy sposób, pełny atrakcji i uśmiechu.

Zobacz więcej