ZwiedzaniaMiasta

Zwiedzania Miasta

Hurghada - jest jednym z najpopularniejszych kurortów turystycznych w kraju. Składa się z trzech integralnych części - centrum (Dahar), nowe miasto (Sakalla) i hotelową (Village Road). Im bliżej centrum tym, wyraźniej odczuwalne są tradycje egipskie, oraz można kupić oryginalne pamiątki.

Zobacz więcej
WycieczkaDoDelfinarium

Wycieczka do Delfinarium

Jest to jedyne miejsce w Hurghadzie, gdzie delfiny dają dla turystów 45-minutowy program. Poza czterema delfinami są również zaangażowane foki i lwy morskie. Zwierzęta wykonują wiele różnych sztuczek. Delfiny skaczą przez obręcze, malują obrazki, foki bawią się piłeczkami, lew morski udziela lekcji aerobiku.

Zobacz więcej
AlfLeilaWaLeila

Alf Leila Wa Leila

Orientalny egipski wieczór folklorystyczny. Program obejmuje taniec brzucha oraz show taneczny z różnych regionów Egiptu, wirujący derwisz oraz tresurę koni.

Zobacz więcej
AquaPark

Aqua Park

Ciepłe powitanie czeka na Ciebie i na Twoją rodzinę podczas wizyty w Hurghadzie. Największy, najnowszy i najbardziej ekscytujący Aqua Park jest doskonałą rozrywką familijną.

Zobacz więcej
WielkieAkwarium

Wielkie Akwarium - Grand Aquarium

Zapraszamy do największego Akwarium w Hurghadzie. Bardzo polecamy dla osób, które nie potrafią pływać, a także dla dzieci. Grand Aquarium zostało otwarte w 2015 roku, dzięki niemu można zobaczyć prawie wszystkie rodzaje ryb, które żyją w Morzu Czerwonym i nie tylko, żółwie, rekiny oraz Muzeum Wieloryba .

Zobacz więcej
Spadochron

Spadochron - Parasoling

Parasoling to najpiękniejszy sposób na przeżycie niezapomnianych wrażeń. Atrakcja ta polega na holowaniu za motorówką, żebyśmy mogli obejrzeć Morze Czerwone i Hurghadę z "lotu ptaka". Napewno przeżyjecie niesamowite wrażenia. Spadochron jest tak skonstruowany żeby zagwarantować bezpieczne latanie z góry i spędzenie najpiękniejszych 10 minut w życiu.

Zobacz więcej
FlyBoard

Flyboard Hurghada

Lubisz atrakcje? Lubisz ekstremalne przeżycia? Chcesz zrobić coś wyjątkowego i niesamowitego? W takim razie zapraszamy na FLYBOARD - nowość w Egipcie! Teraz można latać przez flyboard w Hurghadzie i spędzić 30 minut w ciekawy sposób, pełny atrakcji i uśmiechu.

Zobacz więcej