Wycieczka na Łódź podwodna Panorama Submarine z Hurghady


Wycieczka na Łódź podwodna Panorama Submarine z Hurghady

Zapraszamy na fantastyczną podwodną wycieczkę . Ta wycieczka pokaże nam najbardziej znany ogród koralowy na Wyspie Giftun. Pierwsze godziny spędzimy na łodzi podwodnej, ciesząc się fascynującym widokiem świata podwodnego. Będziemy mieli okazję zobaczenia kolorowych rybek oraz innych organizmów zamieszkujących Morze Czerwone bez wchodzenia do morza.

Kolejne godziny spędzimy na innej, bogato wyposażonej łodzi podwodnej. Tutaj odkryjemy otaczający nas podwodny świat podczas snurkowania. Dobra zabawa czeka na ciebie! Każdy klient otrzyma sprzęt wodny i mamy czas na Snurkowanie. Dla wygody naszych klientów oraz dobrego samopoczucia zapewniamy duży taras widokowy usytuowany zarówno w nasłonecznionym miejscu, jak i w cieniu , Wyposażenie duży słoneczny taras, bar, łazienka, klimatyzacja, salon wyposażony w system muzyczny, 4 ekrany plazmowe oraz 24 duże okna panoramiczne.

Program wycieczka na Łódź podwodna Panorama Submarine z Hurghady

Wejdź na pokład na niezapomnianą przygodę! Zbiórka w hotelu, przejazd busikem do portu, spędzimy na łodzi podwodnej okolo godzina czasu, ciesząc się fascynującym widokiem świata podwodnego. Będziemy mieli okazję zobaczenia kolorowych rybek oraz innych organizmów zamieszkujących Morze Czerwone przez okna, Potem mamy czas na Snurkowanie z Maska ok.40.min, Powrot do Portu potem do hotelem busikiem

w cenie transfer, snorkeling z wyposażeniem, napoje 

Prosimy zabrać: paszport, strój kąpielowy, ręczniki, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat .


Cena Łódź podwodna  15$ osoba dorosła dziecko do 5 lat gratis 6 - 12 lat 8$
wycieczka trwa 3 Godzin , sa 3 Terminy codziennie
Wyjazd : 8:30
10:30
12:30
Powrót : 11:30
13:30
15:30