Wycieczka na Plaża Orange Bay z Hurghady - Wyspa Giftun Hurghada


Wycieczka na Plaża Orange Bay z Hurghady - Wyspa Giftun Hurghada

Częścią plaży wyspy Giftun jest wyspa Orange. Została zagospodarowana przez firmę Orange Bay. Na plaży znajdują się parasole, maty, pufy, toalety i bar. Do wody wchodzi się po białym piasku, przy brzegu jest płytka woda co jest super rozwiązaniem dla naszych najmniejszych. Plaża jest niesamowicie malownicza, Proponujemy robić dużo zdjęć! Wyspa Giftun Hurghada Plaza Orange Bay na który znajdziemy złotawobiały piasek I krystalicznie czystą wodę, istny raj na ziemi, rowniez znajdziesz dużo różnokolorowych rybek a same rafy koralowe są rewelacyjne! nie ma odpowiednich słów, aby opisać piękno tych wysp, ich lazur wody, biały piasek. Genialne miejsca na odpoczynek, gdzie można Nurkować - Snurkowac czy też odpocząć w bajecznie błękitnej wodzie. Wyspa Giftun jest pierwszym rezerwatem przyrody na Morzu Czerwonym i jest jednym z najważniejszych siedlisk mew, gdzie zamieszkuje około 50% mew na świecie. Dodatkowo Wyspę Giftun zamieszkują spore ilości ptaków i gadów


Program wycieczka na Plaża Orange Bay z Hurghady - Wyspa Giftun Hurghada

Rano około 8.00 odbiór z hotelu. Przejazd busikiem do Portu, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania ( tzw.ABC rurka, maska, pletwy ). Plyniemy Statkiem Ok.9.00 rano, Szczególną częścią jest zejście na wyspę Giftun i na jej prywatną częśc o nazwie " ORANGE BAY ” przez około dwie godziny opalamy się, pływamy, robimy zdjęcia na Plaza i Huśtawka w wodzie . Pomarańczowe parasolki, malowniczy pomost, maty, pufy, toalety, w miejscowym barze można dokupić napoje zimne i gorące to wszystko znajdziecie na Orange Bay. Po Plazowaniu wracamy na statek gdzie czeka posiłek. Lunch podawany jest w formie szwedzkiego stołu. Duży wybór potraw: kalmary, krewetki, smażona ryba, makaron, ziemniaki, sałatki, napoje woda, herbata, napoje gazowane , obiad w trakcie rejs w morzem czerownym.
Następny przystanek to snurkowanie przy kolorowych rafach koralowych. Warto spróbować ponieważ można zobaczyć: mureny, skrzydlice, ryby napoleony, a nawet delfiny , Snurkujemy około 45 minut i płyniemy do innej rafy koralowej, gdzie znów popływamy i mamy czas na snurkowanie 45 min . Sport wodne na koniec wsiadamy na dmuchane banany i kanapy, które holuje rozpędzona motorówka. Powrót do hotelu około godziny 16.30
Prosze zabrać ręczniki plażowe, stroje kąpielowe, kremy z filtrem UV, aparaty fotograficzne, okulary słoneczne.

Zachęcamy do przeżycia podwodnej przygody, Nukowanie w Hurghadzie - Nie musisz mieć uprawnień do nurkowania ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego pod powierzchnią wody , Nasz Instruktor zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Posiadamy profesjonalny i sprawdzony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoli nas jak zachowywać się pod wodą. 2 razy zejście pod wodę z butlą (po 20 min) na głębokości od 5 do 7 metrów, Z przyjemnością zabierzemy Was na rejs komfortową łodzią w ciekawe, pełne uroków miejsca przygotowane specjalnie do nurkowania w Hurghadzie na Wyspie Giftun. Pokażemy Wam niewiarygodny świat podwodny, Nurkowanie w Hurghadzie pozwoli odkryć Państwu jak żyją rybki nemo, oktobus, meduza, żółwie, delfiny, mureny i wiele innych równie ciekawych ryb.
Uwaga: kiedy nurkujemy to nie spędzamy wolnego czasu na Wyspie Giftun, za to spędzamy całą wycieczkę na statku i nurkujemy wśród raf które znajdują się blisko Wyspy Giftun.
Odkryj z nami najpiękniejsze rafy koralowe i tajemnicze zatopione wraki statków oraz wszystko to, co w swoim bogactwie atrakcji turystycznych i przyrodniczych ma do zaoferowania Morze Czerwone. Kurs Nurkowania Open Water Dive ( OWD) albo Advanced Open water Diver ( AOWD ) plus otrzymacie Państwo licencję nurkową Padi.
Proszę zabrać ze sobą: paszport, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat fotograficzny!
Oferujemy: nowy, duży i elegancki jacht oraz bardzo smaczny obiad wraz z napojami.


Cena Wycieczka Wyspa Orange

dorośli : 25$ dzieci od 6ciu do 12stu lat 13$

Termin

codziennie

Wyjazd

8:30

Powrót

16:00