Wycieczka na Rafie Delfinów SATAYA z Marsa Alam


Wycieczka na Rafie Delfinów SATAYA z Marsa Alam

Satayah czy też Shaab Sataya lub Rafa Delfinów to miejsce gdzie szansa na spotkanie delfinów w ich naturalnym środkowisku jest bardzo prawdopodobna! Ta nazwa pochodzi od tego, SATAYA  - Dom Delfinów  to miejsce zamieszkania ogromnej liczby delfinów a także doskonałe miejsce do snurkowania. masz szansę zobaczyć te fascynujące i niezwykle inteligentne zwierzęta. Zabawy w wodzie z mieszkańcami Dolphin House są jak najbardziej wskazane!

Delfiny żyją swobodnie w ich naturalnym środowisku. Oznacza to, że nie zamieszkują basenów oraz nie są szkolone przez ludzi, dzięki czemu macie Państwo doskonałą okazję do obserwacji ich naturalnego i swobodnego zachowania.

To, czy delfiny zdecydują się przyjść do Ciebie i bawić się z Tobą, dzieje się wedle ich własnej woli. Szansa na spotkanie tych wspaniałych zwierząt wynosi 99%. Można również spotkać innych mieszkańców świata morskiego takich jak żółwie morskie, przepiękne egzotyczne ryby, rośliny oraz zapierające dech w piersiach rafy koralowe.

Program Wycieczka na Rafie Delfinów SATAYA z Marsa Alam

Przejazd busikiem do portu Hamata, ok. 100 km od Marsa Alam, aby dostać się na pokład łodzi, po rozpoczęciu rejsu ze sprzętem do rafy delfinów Satayah, Mamy dwie przestanki Pierwsze Okolo SATAYA – Dom Delfinow, Snurkowanie i Nurkowanie przez okolo poltora godzina blisko grupa delfinow. Kolejny Przystanek będziesz miał okazję dołączyć do delfinów w lagunie, a także odkryć różne gatunki ryb i koralowców występujących tylko w Morzu Czerwonym

Obiad , Napojow I caly sprzet jest dostepne na statku w cenie

powrót do portu ok. 16.00

proszę zabrać ręcznik, krem z filtrem, kserokopię strony paszportu zawierającej zdjęcie i dane osobowe. Śniadanie proszę zjeść w hotelu lub poprosić o lunchbox w recepcji na dzień przed wycieczką.

Mozliwosc Nurkowanie na Refie Delfinow Sataya w Marsa Alam.

Nurkowanie intro jest przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały. Instruktor nurkowania jest zawsze przy Tobie, schodzicie razem pod wodę i wynurzacie się z niej. Twoim jedynym zadaniem jest oddychanie i poruszanie płetwami pod wodą. Nurkowanie nie wymaga tego abyś umiał pływać! Jednakże istotne jest Twoje zdrowie. Osoby z problemami górnych dróg oddechowych, chorujące na astmę, kobiety w ciąży czy też mający problemy z uszami nie powinny nurkować. Nurkowanie intro jest bezpieczne. Nurkować może każdy z uwzględnieniem dzieci od 10 roku życia.

Cena 45$ Osoba dorosla , dzieci od 6 do 12 lat polowa cena , Dzieci do 6 lat Gratis


10 Godzin z Dojazdem
okolo 7.00
okolo 16.00