Wycieczka Top Safari Hurghada


Wycieczka Top Safari Hurghada z Polskim Przewodnikiem

Jedna z najlepszych i najciekawszych pustynnych wycieczek. Niezapomniana wyprawa, która na długo pozostanie w Twojej pamięci - jeep safari – quady - wioska beduińska - wielbłądy - buggy - kolacja beduińska – koncert.  będzie okazją do zobaczenia panoramy pustynnej ,wejście na górę, podziwianie panoramy, niezapomniana i super zabawa , rowniez będziecie Państwo mogli na własne oczy zobaczyć fatamorganę

Program wycieczki Top Safari Hurghada - Jeep, Quad, Buggi, Wioska Beduińska, Wielbłądy i Kolacja beduińska 

Zbiórka w hotelu. Przejazd jeepami do Center Quad, 40 minutowa przejażdżka quadami. Przejażdżka małymi samochodzikami typu buggy ok.15 min ,Następnie godzinna, pełna emocji jazda jeepami. Podczas naszej wyprawy zatrzymamy się 2 razy. Podczas pierwszego przystanku będziecie Państwo mogli na własne oczy zobaczyć fatamorganę. Jest to dobra okazja na wykonanie niesamowitych zdjęć. Drugi przystanek będzie okazją do zobaczenia panoramy pustynnej (wejście na górę, podziwianie panoramy, niezapomniana i super zabawa). Dalsza jazda skierowana będzie do wioski beduińskiej. Tam czekać na nas będzie słynna beduińska herbatka. Polskojęzyczny przewodnik porozmawia z Państwem o życiu Beduinów, ich kulturze, obyczajach, pustyni oraz o religii. Następnie nasz przewodnik zaprezentuje Państwu dom, w którym wyrabia się dywany i meczet. Przyjrzymy się także jak wyrabia się beduiński chleb (oczywiście przez beduinkę) oraz naczynia z gliny.

Po skosztowaniu świeżego chlebka, czeka na nas przejażdżka na wielbłądach. potem powrot do Centrum Quadow jeepami , Po zachodzie słońca, czeka na nas kolacja przy romantycznym świetle oraz muzyce , kolacja w formie szwedzkiego stołu + owoce + napój gazowany. Nie zabraknie także pustynnych występów. Swoje zmysłowe ruchy prezentować będą tancerki brzucha oraz występ fakira i tanura. W trakcie występów można będzie oczywiście wypić beduińską herbatkę oraz zapalić słynną fajkę wodną.

Powrót do hotelu Jeepem.

Prosimy zabrać: paszport, lekkie ubrania, wygodne obuwie oraz chustę.

Cena:

24$ dzieci Do 5-ciu Gratis do 12-stu 12$

Termin

codziennie

Wyjazd :

12:00

Powrót
18:00