Wycieczka Super Safari z Marsa alam


Wycieczka Super Safari z Marsa alam Egipt

Super Safari to wycieczka dla wszystkich którzy mają ochotę na świetną zabawę. Jest to najlepsza wycieczka w rejonie Marsa Alam. Bardzo szeroki program, Jazda Quadami , Jeepami , przejażdżka na wielbłądach , wioskę beduińską , zachód słońca. Wycieczka jest świetną okazją do poznania kultury beduińskiej, przede wszystkim dla osób które są w Egipcie po raz pierwszy.

Program Wycieczka Super Safari z Marsa alam Egipt

Wyjazd z hotelu ok. 13.00, przejazd busem do centrum quadów, przesiadamy się na quady , przejazd na quadach ok. 30-45 minut. przejazd jeepami na wioskę beduińską,  po dotarciu do wiosku - czas na wypicie herbaty beduińskiej i zapalenie sziszy, spacer po wiosce z przewodnikiem - można zobaczyć pokaz wyrabiania chleba, przewodnik pokaże tutejsze studnie , wejście na jedną z pobliskich górek, tam będziemy podziwiać naturalne krajobrazy i zachód słońca , dla chętnych przejażdżka na wielbłądach w cenie wycieczki , powrót do centrum safari (kolacja i napoje) po kolacji egipska zabawa i Show, powrót do hotelu ok. 19.00

Proszę zabrać ze sobą butelkę wody do picia, chusty (najlepiej arafatka) do zakrycia twarzy i głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz buty trzymające się nogi. W okresie zimowym proszę zabrać bluze do okrycia – wieczory na pustyni są chłodne.

Cena 35$ osoba dorosła, dzieci  5 do 12lat 18$, dziecko poniżej 5lat gratis.

Cena 35$ osoba dorosła, dzieci 5 do 12lat 18$, dziecko poniżej 5 lat gratis.


6 Godzin
13:00
19:00