Wycieczki Wyspa Tiran Statkiem ze Snurkowaniem i Nurkowaniem z Sharm Elshiekh


Wycieczki Wyspa Tiran Statkiem ze Snurkowaniem i Nurkowaniem z Sharm Elshiekh

Wyspa Tiran - znajduje się przy wejściu Cieśniny Tiran, która oddziela Morze Czerwone z Zatoką Akaba. Posiada powierzchnię około 80 km2. To ma znaczenie strategiczne w dziedzinie, jako że jest najwęższą część Cieśniny Tiran, co ważne, łączy przejście do głównych portów Akaba w Jordanii i Ejlat. Wyspa jest obecnie jedyną zamieszkałą przez personel wojskowy z Egiptu i MFO, mimo że, była zamieszkana przez wiele wieków wstecz.
Odkrywanie podwodnego świata jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji dla turystów pobliżu plaży. Dużo turystów w Sharm el Sheikh są coraz bardziej zainteresowani nurkowaniem lub snurkowaniem i odkrywaniem niezliczonych raf koralowych i ryb.
Czy to z ich hoteli do wybrzeży rafy snorkeling lub wycieczki do najpiękniejszych miejsc rafy koralowej w pobliżu Sharm el Sheikh, takich jak Ras Mohammed, Tiran Island i inne lokalne miejsca na snorkeling, aby wejść w świat pełen życia i kolorów. Rafy wysp Tiran i Ras Mohammed są znane jako dwa najlepsze miejsca do nurkowania na świecie. Mogą być wizytowane statkiem z Sharm el Sheikh do jednodniowych wycieczek, spędzić dzień na łodzi, ciesząc się przyjemnym rejsem na statku i niepowtarzalny kolorowy podwodny świat przez trzy przystanki do nurkowania w różnych miejscach do snurkowania, która obejmuje pyszny otwarty obiad w formie bufetu i napoje bezalkoholowe w ciągu dnia.
Wycieczka nurkowanie może zawierać jeden lub dwa zejścia wprowadzające wraz z profesjonalnym instruktorem nurkowania.

Program wycieczki Wyspa Tiran Statkiem ze Snurkowaniem i Nurkowaniem z Sharm Elshiekh

Będąc w Sharm El Sheikh nie można zapomnieć o takiej atrakcji turystycznej jak rejs na Wyspę Tiran! Gwarantujemy niezapomniane widoki, lazurową wodę i piękną plażę, można spotkać delfiny, wiele różnych ryb, magiczne rafy koralowe, a ponadto mnóstwo ciepła i słońca.

Zbiorka z Hotelu w Sharm Elshiekh, Przyjazd do portu, wejście na statek, Nurkować Lub Snurkować będziemy w 3 miejscach cieszących się najpiękniejszymi koralowcami pobliżu wyspy Tiran, Po drugim przystanku będzie obiad w formie szwedzkiego stołu, Napojow dostepne caly dzien, Następnie po posiłku kontynuujemy naszą podwodną przygodę nurkując wśród mnóstwa kolorowych rybek i raf koralowych.

Prosimy zabrać: paszport, stroje kąpielowe oraz ręczniki, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat fotograficzny, sprzęt do snurkowania.
Oferujemy: nowy, duży i elegancki jacht, oraz bardzo smaczny obiad wraz z napojami.

Zachęcamy do przeżycia wodnej przygody na Nurkowanie z butla pobliżu wyspy Tiran. Nie musisz mieć uprawnień nurkowych, ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego spod powierzchni wody. Nasz Instruktor zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Mamy sprawdzony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoli nas jak zachowywać się pod wodą w języku polskim. Jedno lub dwa zejścia pod wodę z butlą po 20 min na głębokość 5 do 7 metrow, to jest nurkowanie intro dla Amatorow.
Rowniez Oferujemy Nurkowanie dla Nurkow na Głębokość 18 metrow lub 30 metrow zalezy na jakie licencji Panstwa maja.


Cena snorklingu : 25$ osoba dorosła.dzieci w wieku 4 - 11 lat 13$
Cena Nurkowania: 1 intro 30$/ 2 intro 40$
Cena Nurkowania dla Nurka: 2 zejscie na 18 metrow 50$ 
Cena Nurkowanie dla Nurka: 2 zejscie na 30 metrow 60$


8 Godzin
Wyjazd: 8:30
Powrót: 16.00